Anahi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anahi

I do believe in faires!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 definitiwno kraj...

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
anawi
Welcome!
Welcome!
anawi


Broj poruka : 25
Godina : 27
Datum upisa : 02.08.2008

definitiwno kraj... Empty
PočaljiNaslov: definitiwno kraj...   definitiwno kraj... EmptySub Avg 16, 2008 11:49 pm

Joj ljudi ja ne mogu da verujem da se ovo desava,ovo nije stvarnost,RBD ce se raspasti,posle turneje,svi fanovi sirom sveta protestuju,evo molim vas potpisite,nadam se da ce se predomisliti http://www.efirmas.com/67739/index.html#firmar

Anahi i Christian su potvrdili ovu vest tako da nemijte da mislite da je ovo trac,joj boze,strasno fgfgg fgfgg fgfgg fgfgg



Ono sto nas je sve pogodilo i uzrokovalo neverovatnu tugu jeste vest o tome da se jedan fenomen i san velikog broja ljudi sirom sveta privod kraju.
Carolina Palomo , PR RBD-a, rekla je da razlog zbog koga se okoncava postojanje RBD-a lezi u individualnim planovima i projektima koje imaju clanovi cuvene grupe. Podseticu da Maite snima novelu Cuidado con el angel, Poncho takodje snima televizijsku seriju Terminales, Dulce Maria u narednomperiodu otpochinje snimanje svog prvog filma, dok Christian radi upozoristu....
Ono sto fanovi mogu da ocekuju jeste poslednji album RBD-a koji ce se snimati u oktobru a izdavanje je planirano za februar 2009. godine ali ovaj novi disk nece imati ni promociju ni turneju vec ce ti biti zatvaranje kruga i poklon za najvernije sledbenike kao uspomena na sest ljudi koji su obelezili i ostavili dubok trag u istoriji muzike kao i u nasim zivotima.
Takodje kao veliki kraj jedne porodice i za uspomenu na sve grandiozne trenutke, kako dobre tako i lose, za uspomenu na nezapamcen uspeh u celom svetu, RBD zajedno ce realizovati ideju o snimanju filma i time svojim fanovim po poslednji put reci zbogom.
Ono sto prvo sledi je oprostajna turneja, odnosno turneja Empezar desde cero (Poceti od nule) pretvorice se u oprostajnu turneju na kojoj ce po poslednji put Spanija , Slovenija, Srbija , Venecuela, Argentina, Peru, Brazil i Meksiko imati prilike da vide cuvenu sestorku zajedno na sceni.
Ostavili su neizbrisiv trag kako u istoriji tako i u svakom od svojih fanova, pamtimo ih uvek po njhovim neverovatnim uspesima !!!

Preuzeto sa HEFCA foruma!!!!!

Ima jos jedna vest,da su se dve devojke ubile,jedna je imala 14 godina,joj strasno,pitaj boga koliko ce jos njih hteti da se ubiju.....
_________________
Nazad na vrh Ići dole
*~*Milica*~*
Welcome!
Welcome!
*~*Milica*~*


Broj poruka : 62
Godina : 28
Datum upisa : 06.07.2008

definitiwno kraj... Empty
PočaljiNaslov: Re: definitiwno kraj...   definitiwno kraj... EmptyUto Avg 26, 2008 4:32 pm

Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
MI@. . .
Welcome!
Welcome!
MI@. . .


Broj poruka : 78
Godina : 29
Datum upisa : 07.06.2008

definitiwno kraj... Empty
PočaljiNaslov: Re: definitiwno kraj...   definitiwno kraj... EmptySre Okt 08, 2008 5:43 pm

potpisala sam..bas mi je zao......... Crying or Very sad Crying or Very sad

ne mogu da wjerujem.......potpisala peticiju.......
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





definitiwno kraj... Empty
PočaljiNaslov: Re: definitiwno kraj...   definitiwno kraj... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
definitiwno kraj...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Anahi :: *Welcome* :: Obawestenja & co-
Skoči na: